אודות ע.ש משטחים

 
 
ע.ש משטחים בע"מ

ע.ש משטחים הינה חברה גדולה וותיקה, העוסקת מזה כ- 10 שנים בייצור, בקנייה ובמכירה של משטחי עץ מכל סוג, עבור לקוחות עסקיים, כגון מחסנים, מפעלים, ולקוחות העוסקים בחקלאות. להנהלת החברה ניסיון של עשרות שנים בתחום. בזכות הניסיון והידע הרבים, נהנים לקוחות החברה גם משירותי ייעוץ מקצועי בתחום המשטחים.
 

על מנת לספק מענה איכותי לצורכיהם של כל לקוחות החברה, מעסיקה ע.ש משטחים מספר רב של עובדים קבועים ומקצועיים. תחושת המחויבות של החברה לעובדיה וללקוחותיה באה לידי ביטוי בכל היבטי הפעילות של החברה. העובדים המלווים את החברה כבר שנים רבות, רואים עצמם מחויבים לשירות איכותי, לעבודה מקצועית ולעמידה בלוחות זמנים.

   
עזר ושרון

כמו כן, מפעילה החברה צי רכבים ייעודיים, כגון רכבים לשיווק ולאיסוף של המשטחים, וכן מלגזות וציוד העמסה. כל משטח או מוצר אחר הנכנס או יוצא את שערי החברה עובר בקרת איכות קפדנית ותיקון לפי הצורך. השילוב שבין כוח אדם איכותי ומסור וציוד מתקדם, מאפשר לע.ש משטחים לספק ללקוחות משטחים איכותיים ברמת גימור גבוהה ובכל כמות.


ע.ש משטחים
לחברת ע.ש משטחים רישיון עסק ורישיון ממשרד החקלאות. החברה מוסמכת מטעם משרד החקלאות לחיטוי וכן מוסמכת לסמן חומרי אריזה לפי תקן. כחלק מן המחויבות לאיכות ולמקצועיות, עוברת החברה תהליך של ביקורת של משרד החקלאות כל חצי שנה.

לנוחות לקוחותיה, מספקת ע.ש משטחים את שירותיה בעברית, באנגלית ובערבית.

נציגי החברה ישמחו לעמוד לרשותכם ולספק
מענה לכל שאלה ובקשה.


  

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר